ReSight
bck.png

Kontakt

Kontakt

Ønsker du å vite mer om våre produkter eller tjenester?
Ta kontakt med oss på telefon eller e-post.

Telefon: +47 905 70 190
E-post: post@resight.no
Fjordgata 12
N-9405 Harstad

Harstad

Fjordgata 12, N-9405 Harstad


Helene.jpg

Helene Lund Engebø
Daglig leder
Tlf: +47 951 63 454
E-post: helene@resight.no

 
Eirik.jpg

Eirik Frantzen
Utvikler
Tlf: +47 400 06 825
E-post: eirik.frantzen@resight.no

 
Nazaria.jpg

Nazaria Vera Morales
Økonomiansvarlig
Tlf: +47 412 74 777
E-post: nazaria@resight.no

 
Johannes.jpg

Johannes Rotmo Valle
Prosjektleder
Tlf: +47 915 14 779
E-post: johannes@resight.no

 
Roger.jpg

Roger Unhjem
Utvikler
Tlf: +47 924 13 701
E-post: roger.unhjem@resight.no

 
Tormod.jpg

Tormod Haugene
Utvikler
Tlf: +47 984 84 446
E-post:  tormod@resight.no

Oddvin.jpg

Oddvin Røsand
Utvikler
Tlf: +47 901 49 117
E-post: oddvin.roesand@resight.no

 
Vegard.jpg

Vegard Kjelseth
Teknisk prosjektleder
Tlf: +47 416 99 322
E-post:  vegard.kjelseth@resight.no

 
Kenneth.jpg

Kenneth Juul Wannebo
Leder drift og utvikling
Tlf: +47 911 54 386
E-post: kenneth@resight.no

 
Edny.jpg

Edny-Beate Karlsen
Prosjektleder
Tlf: +47 996 02 651
E-post:  ednybeate@resight.no

Stig-bw-max.jpg

Stig Tore Skogly Nilsen
Fagspesialist
Tlf: +47 908 67 952
E-post: stig.tore@resight.no

Ulrike Asche.jpg

Ulrike Asche
Utvikler
Tlf: +47 905 94 118
E-post:  ulrike@resight.no

Lillann-bw-max.jpg

Lillann Solberg
Prosjektleder og kvalitetsansvarlig
Tlf: +47 970 26 565
E-post: lillann@resight.no

 
 
 

Polen

Słoneczna 1, 55-002 Dobrzykowice, Poland


Myk.jpg

Mikolaj Wawrzyniak
Utvikler
Tel: +48 72 48 97 476
Mail: mikolaj.wawrzyniak@resight.no

 

Følg oss på